www.Elzab-Cube.pl
Drukarka fiskalna Elzab Cube Online Drukarka fiskalna Elzab Cube Online Drukarka fiskalna Elzab Cube Online

Drukarka fiskalna Elzab Cube Online

Oto drukarka fiskalna do zadań specjalnych, która odznacza się bardzo wysokimi parametrami oraz zaawansowaną funkcjonalnością. Elzab Cube Online szybko wystawia dokumenty, w tym paragony, faktury VAT i różnego rodzaju wydruki niefiskalne. Urządzenie często niweluje więc konieczność wykorzystywania dodatkowej drukarki na stanowisku pracy. Co więcej, model Cube Online już w standardzie posiada moduł komunikacyjny Wi-Fi/Bluetooth, pamięć chronioną oraz podświetlany ekran LCD o wielkości 4,3". Drukarka fiskalna od Elzab zapewni Ci także przewodową lub bezprzewodową transmisję danych do Centralnego Repozytorium Kas. Już dziś zainwestuj w nowoczesną technologię dla handlu i usług, przy użyciu której szybko i skutecznie wykonasz każde zadanie!

Transmisja danych do CRK - przez Ethernet albo Wi-Fi

Technologia sprzedaży marki Elzab została wyposażona w rozwiązania, dzięki którym spełnia kryteria online. Drukarka zapewnia przede wszystkim transmisję danych do Centralnego Repozytorium Kas. Poza tym, połączenie z serwerami CRK może odbywać się przewodowo albo bezprzewodowo. Elzab Cube Online już w standardzie posiada zarówno złącze Ethernet, umożliwiające pracę w firmowej sieci LAN, jak i moduł Bluetooth/Wi-Fi (do przesyłania informacji bez użycia kabli).

Szeroki wybór standardów komunikacyjnych

Drukarka fiskalna Cube Online momentalnie stanie się bardzo ważnym elementem systemu w Twojej firmie. Urządzenie na starcie oferuje szeroki wybór interfejsów: Ethernet, USB, RS-232, Wi-Fi oraz Bluetooth. Drukarka Cube Online może więc współpracować praktycznie z każdym komputerem lub terminalem typu POS. Poza tym, za sprawą zastosowania popularnych protokołów komunikacyjnych, urządzenie jest kompatybilne z wieloma programami do zarządzania handlem i magazynem. Cube Online może również współpracować z kilkoma stanowiskami sprzedaży jednocześnie.

500 000 PLU i długie nazwy produktów

Model Cube Online zagwarantuje Ci, że na paragonach pojawią się szczegółowe informacje o sprzedawanych produktach lub usługach. Urządzenie może wystawiać dowody sprzedaży dla klientów, które będą zawierały nazwy poszczególnych pozycji towarowych o długości do 64 znaków i dodatkowe opisy konkretnych pozycji PLU! Oprócz tego, model Cube Online oferuje współpracę z olbrzymią bazą towarową. Urządzenie jest w stanie obsłużyć do 500 000 pozycji PLU, które zostaną skonfigurowane w programie do zarządzania sprzedażą.

Pamięć chroniona do cyfrowej archiwizacji danych

Dzięki Cube Online przechowywanie dokumentacji firmowej stanie się nie tylko rzetelne, ale także praktyczne. Urządzenie zagwarantuje Ci bowiem cyfrową archiwizację danych na temat prowadzonej sprzedaży - we wbudowanej pamięci chronionej. To właśnie tam będą zapisywane np. kopie paragonów wydawanych klientom. Co więcej, Elzab Cube Online zapewni Ci zarówno łatwy dostęp do całej dokumentacji, jak i wykonanie dodatkowego backupu wszystkich danych.

Szybki mechanizm termiczny z wbudowanym obcinaczem

Zastosowany w Cube Online mechanizm heavy duty błyskawicznie drukuje różne dokumenty - z maksymalną prędkością 300 mm/s. A to nie wszystkie atuty technologii obecnej w urządzeniu Elzab. Cube Online została również wyposażona w precyzyjny obcinacz, za sprawą którego można wydawać estetycznie odcięte dokumenty. Co więcej, ten model wykorzystuje rolkę o szerokości 57 czy 80 mm oraz posiada funkcję automatycznego otwierania pokrywy papieru (opcja).

Szeroki zakres wystawianych dokumentów

Za sprawą Elzab Cube Online nie będzie trzeba stosować dodatkowych drukarek na stanowisku obsługi nabywców. Poza paragonami i fakturami VAT, urządzenie zapewnia również emitowanie różnego rodzaju dokumentów niefiskalnych. Przy pomocy Elzab Cube Online można wystawiać m.in. informacje o promocjach, wydruki dotyczące programu lojalnościowego i kupony rabatowe. Co ważne, urządzenie pozwala na emitowanie paragonów zawierających zarówno dane niezbędne na wspomnianych dokumentach, jak i graficzne logo marki w nagłówku, NIP klienta (w części fiskalnej) oraz kod 2D.

Kolorowy ekran o przekątnej 4,3\"

Cube Online jest nowoczesną drukarką rejestrującą od Elzab, która została wyposażona m.in. w obszerny, wyrazisty ekran TFT. Wyświetlacz urządzenia ma wielkość aż 4,3\" oraz zapewnia emitowanie zarówno informacji dotyczących bieżących transakcji, jak i stworzonych wcześniej grafik, np. powitań czy komunikatów reklamowych. Ponadto, drukarkę Elzab Cube Online można rozszerzyć o dodatkowy, wolnostojący ekran LCD (zamontowany na słupku). Wspomniane rozwiązanie konstrukcyjne pozwoli Ci na jeszcze skuteczniejsze zaaranżowanie stanowiska sprzedaży.

Niewielkie gabaryty i szczelna obudowa

Elzab Cube Online może się pochwalić szczelną i wytrzymałą obudową, która została wykonana z wysokiej jakości materiałów. W rezultacie, ten model świetnie radzi sobie podczas intensywnej eksploatacji oraz cechuje się zwiększoną odpornością na zalanie cieczą. Ponadto, Cube Online to drukarka o atrakcyjnym wyglądzie, która ma bardzo kompaktową konstrukcję. Wymiary urządzenia wynoszą zaledwie 160 x 160 x 160 mm (głębokość, szerokość, wysokość). Zainwestuj w wszechstronną i niezawodną drukarkę online, która stanie się wizytówką Twojego przedsiębiorstwa!

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
drukarkę fiskalną Elzab Cube!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Drukarka fiskalna Elzab Mera Online

Drukarka fiskalna
Elzab Mera Online

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij